Vi älskar våra kunder och ger dig logistik i världsklass!

I ett nära samarbete med våra kunder utvecklar våra KAM logistiklösningar i världsklass.  Vårt logistikteam har lång erfarenhet och gedigen kompetens inom logistik. Ta gärna kontakt med vår säljare Seffi Zeki för en första diskussion om just dina behov av bra logistik.

Seffi Zeki, Försäljning
Seffi Zeki, Säljare

Epost:       seffi.zeki@postpac.se
Tel:            0411-557453
LinkedIn: seffizeki
Kontakt
Magnus Chrintz, CEO/VD

Epost:       magnus.chrintz@postpac.se
Tel:            0411-557608
LinkedIn: magnuschrintz
Patrik Olsson, Affärsutvecklare
Patrik Olsson, Affärsutvecklare

Epost:       patrik.olsson@postpac.se
Tel:            0411-557623
LinkedIn: patrikolsson
Mikael Andersson, KAM
Mikael Andersson, KAM

Epost:       mikael.andersson@postpac.se
Tel:            0411-557613
LinkedIn: mikaelandersson
Naomi Bergman, KAM
Naomi Bergman, KAM

Epost:       naomi.bergman@postpac.se
Tel:            0411-557636
LinkedIn: naomibergman
Alice Björk, KAM

Epost:       alice.bjork@postpac.se
Tel:            0411-557636
LinkedIn: alicebjork
Jonathan Averfalk, KAM

Epost:       jonathan.averfalk@postpac.se
Tel:            0411-557609