KONTAKTA OSS Vi har en smartare logistiklösning åt dig KONTAKTA OSS Vi har en smartare logistiklösning åt dig

Kontakta oss direkt!

Magnus är vår VD
Magnus Chrintz, CEO/VD

Epost:       magnus.chrintz@postpac.se
Tel:            0411-557608
LinkedIn: magnuschrintz
Patrik Olsson, Affärsutvecklare och expert på Logistik
Patrik Olsson, Affärsutvecklare

Epost:       patrik.olsson@postpac.se
Tel:            0411-557623
LinkedIn: patrikolsson
Stefan Holmström, Affärschef

Epost:       stefan.holmstrom@postpac.se
Tel:            0411-557620
LinkedIn: stefanholmstrom
Seffi Zeki, Försäljning
Seffi Zeki, Säljare

Epost:       seffi.zeki@postpac.se
Tel:            0411-557453
LinkedIn: seffizeki
Mikael Andersson, KAM
Mikael Andersson, Kundansvarig

Epost:       mikael.andersson@postpac.se
Tel:            0411-557613
LinkedIn: mikaelandersson
Naomi Bergman, KAM
Naomi Bergman, Kundansvarig

Epost:       naomi.bergman@postpac.se
Tel:            0411-557636
LinkedIn: naomibergman
Alice Axvold, Kundansvarig

Epost:       alice.axvold@postpac.se
Tel:            0411-557629
LinkedIn: aliceaxvold
Christopher Qwinten, Platschef, Malmö

Epost:      christopher.qwinten@postpac.se
Tel:            0701-603275
LinkedIn: christopherqwinten
Tina Jönsson, Leveranschef
Tina Jönsson, Platschef, Maskingatan

Epost:       tina.jonsson@postpac.se
Tel:            0411-557452
LinkedIn: tinajönsson
Peter Olofsson, Platschef, Industrigatan

Epost:       peter.olofsson@postpac.se
Tel:            0411- 55 74 64
LinkedIn: peterolofsson
Fredrik Hardbrandt, expert på IT & Integration
Fredrik Hardbrant, IT

Epost:       fredrik.hardbrant@postpac.se
Tel:            0411-557614
LinkedIn: fredrikhardbrant
Camilla Wallin, Ekonomi
Camilla Wallin, Ekonomi

Epost:       camilla.wallin@postpac.se
Tel:            0411-557604
LinkedIn: camillawallin
Ingrid Åkesson, Ekonomiassistent
Ingrid Åkesson, Ekonomiassistent

Epost:       ingrid.akesson@postpac.se
Tel:            0411-557628